fbpx

BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA (PRZYSZŁYCH) KOREKTOREK

Anna Maćkowiak, korektorka; ukończyła program mentoringowy Słowna Agentka

Anna Maćkowiak

Sprawię, że będzie miło Cię czytać!

SUPERMOCE

Pomagam ludziom pełnym pasji – miłośnikom książek, twórcom opowieści i przedsiębiorcom – tworzyć bezbłędne teksty, które oczarowują czytelników.

Nie tylko pilnuję każdego przecinka i kropki, ale także dbam o to, aby przekaz był wyrazisty i nosił w sobie cząstkę duszy autora.

KILKA SŁÓW AUTOPROMOCJI

Cześć!

Mam na imię Ania i prowadzę markę Pastelowe Słówka.

Od dziecka pochłaniałam książkę za książką, a w wieku 20 lat postanowiłam podzielić się tą pasją z szerszą publicznością – zaczęłam pisać recenzje i publikować je na moim bookstagramie.

Studiowałam na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego na kierunku Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo, gdzie opanowałam podstawy prawa autorskiego oraz nauczyłam się wyszukiwać informacje na każdy temat, w wiarygodnych źródłach.

Początkowe doświadczenie w korekcie i redakcji zdobywałam wśród znajomych (którzy potem polecali mnie dalej, swoim znajomym) oraz podczas pracy w bibliotece.

Z chęci ciągłego rozwoju przystąpiłam do kursu dla redaktorek i korektorek, który pozwolił mi poszerzyć oraz usystematyzować wiedzę.

Dotychczas zajmowałam się bardzo różnymi tekstami, od romansu mafijnego przez pracę dyplomową i ulotki, aż do opowiadań fantasy.

Dane kontaktowe

E-mail: kontakt.pasteloweslowka@gmail.com

Telefon: 455 500 153

WWW: https://pasteloweslowka.my.canva.site/stronaglowna

Instagram: https://www.instagram.com/pasteloweslowka/

Tak, chcę otrzymać prezent!

.

Tak, chcę otrzymać prezent! Cokolwiek.

Tak, chcę otrzymać prezent!

.

Chcesz, żeby Twój tekst był zniewalająco obłędny?
Chętnie przygotuję dla ciebie ofertę.